• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
 
 
 

Jak zaměřit skříň

Jak zaměřit skříň

Pokud byste si rádi udělali konkrétnější představu o své nové vestavěné skříni ještě před návštěvou našeho technika, můžete si prostor k tomu určený alespoň zhruba vyměřit sami. Již na základě těchto údajů jsme schopni Vám vypočítat přibližnou cenovou nabídku.

Jak na to
Předpokládejme, že již máte vybráno místo, kde bude Vaše nová vestavěná skříň stát. Promyslete si, zda-li chcete skříň až ke stropu, od zdi ke zdi, či zda bude stát v prostoru. S tím úzce souvisí také to, jestli bude mít boční stěny, dno či strop.

Pokud máte v tomto jasno, můžete přikročit k samotnému měření. Zde je na místě uvést, že není třeba měřit s přesností na milimetry, o finální zaměření se později postará náš technik. Vezměte tedy metr a změřte výšku, šířku a hloubku, přičemž hodnoty zaokrouhlete na centimetry.

! POZOR !

  • dbejte na pravé úhly, aby se Vám rozměry na opačných koncích „nerozbíhaly“
  • myslete na to, aby skřín nezasahovala do prostoru otevírání dveří či oken
  • tloušťka skříňových dveří vč. rámu činí cca 10 cm, proto chcete-li vnitřní hloubku 50 cm, musíte počítat s celkovou hloubkou skříně 60 cm
  • Poté je nutné zamyslet se nad budoucím užitím vestavěné skříne, neboli co všechno do ní budete ukládat. Jestli půjde o skříň jednu, nebo složenou z několika částí. Dále si udělejte představu o jejím vnitřním rozložení a vybavení – poličky, šuplíky, koše, věšáky apod.

Nyní můžete přistoupit k našemu online konfigurátoru, kde si již vyberete materiál, dekor, barvu a příslušenství.

NEZAPOMEŇTE! Pokud Vám záleží na barevném sladění se zbytkem interiéru, je dobré fyzické srovnání s naším vzorníkem, buď při návštěvě naší nové prodejny vestavěných skříní v Brně, nebo při návštěvě našeho technika – kontaktujte nás.